Rreth nesh

Këtë blog e kam krijuar në kuadër të një detyre në lëndën Praktikë në Media. Por ka qënë një dëshirë ose një ëndërr qëe kam pasur kohë. Dhe më në fund mu dha mundësia për ta realizuar. Le të them disa fjalë për blogun tim…………..

1

Sweetlife ! ! !

Eshtë ana pozitive e jetës.

Eshtë një botë e tërë e plotë e modës, e bukurisë, e keshillës, e gatimit dhe shijeve, e fjalëve, e dashurisë dhe marrëdhënieve, e muzikës, e filmave më të fundit,e udhëtimeve dhe ideve kreative…

Ky është një blog plot dashuri dhe është një botë e mrekullueshme që ndodhet brenda teje. Je ti, kur ti vendos ti shikosh gjërat ndryshe!!

Sweetlife është një magazinë/revistë online me estetikë moderne dhe shumëllojshmëi të cështjeve të përditshme që jepen pëmes një këndvështrimi të gëzueshëm dhe optimist. Scroll our page everyday 🙂

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s