Të gjitha look-et nga MTV Movie Awards.

Të gjitha look-et nga MTV Movie Awards.

j-lo

Cfarë ndodhi këtë fundjavë me përjashtim të Pashkëve dhe Games of Thrones; MTV Awards!
Nga ato pak që kemi parë, ishte një cmenduri!!!
Shikoni disa nga paraqitjet/looks më të mira.

jennifer_lopez Jennifer Lopez. Edhe pse në moshë të madhe ajo tregon se është mbretëresha dhe e bën më mirë se të gjitha. Sexy por edhe shumë e zgjuar. Të gjithë u habitën me tonifikimin e këmbëve të saj.

amy_schumerAmy Schumer. Prezantuesja e MTV Awards. Zgjedhja më e mirë. Sa keq që ajo e veshi para se Kim Kardashian (jam e sigurt se po vdes nga xhelozia..)

cara delevigneCara Delevigne. Okay shumë bukur por është Cara Delevigne. Një modele. Nuk e prisnim një fustan të tillë nga ajo.

brittany_snowBrittany Snow. Një zgjedhje e bukur dhe e sigurt. Por jo për këtë eveniment. Come on!

bai_lingBai Ling. Shumë e guximshme dhe e cmendur. Por pas rolit të saj, mëse e pritshme. Edhe pse ajo nuk ka nevojë për një rol për tu veshur ështu.

victoria_justiceVictoria Justice. Shumë i ndritshëm dhe stili i flokëve të Victorias e bën më down-to-earth. Edhe pse prisja nga diku të vinte një makinë që fluturonte.

shailene_woodley Shailene Woodley. Një zgjedhje shumë e rehatshme dhe e zgjuar, pasi duke qënë e nominuar në shumë cmime nuk është se ndejti shumë ulur në karriken e saj.

_hailee_stanley Hailee Stanley

amber rose Amber Rose

anna camp Anna Camp

bea miller Bea Miller

bella thorne Bella Thorne

charli_xcx Charlie xcx

EMILY_RATAJKOWSKI Emily Ratajkowski

halston_sage Halston Sage

holland_roden Holland Roden

jessie_j Jessie J

kelly_osbourne Kelly Osbourne

scarlet_johanson Scarlet Johanson

sofia_vergara Sofia Vergara

zuri_hall Zuri Hall

katemara Kate Mara

rebel_wilson Rebel Wilson

 

 

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s