15 look-e nga COACHELLA që ende po diskutohen

15 look-e nga COACHELLA që ende po diskutohen

 

 

 

21390417_alessandra_ambrosio.limghandler

Nga Alessandra Ambrosio deri tek Beyonce.

Duket se për aq kohë sa ne, në frymën e devotshmërisë , ishim të angazhuar duke festuar Pashkët me vezë të kuqe, qingja dhe kokoretsë në Kaliforni zhvillohej festivali i madh i muzikës COACHELLA , që është festivali në të cilin 99,9% shkojnë për të treguar dhe fotografuar me atë që kanë veshur dhe 1% për të dëgjuar artistët që këndojnë live (le të ngrenë dorën ata të cilët kurrë nuk e kanë kontrolluar për përzgjedhjen e COACHELLA. Hmm. mirë e mendoval. ASNJE). Me fjalë të tjera, vendi ku u mblodhën  të famshmit nga kudo nga e premtja deri të hënën.

Dhjetra celebrities nxorrën nga dollapet e tyra fustanet verorë të lirshëm të viteve ’70 , bluzet crop top, jelekët boem, pantallona të shkurtra, xhinset dhe çizmet, kërcyen në lëndinën e gjelbër ku u zhvillua COACHELLA dhe postonin fotografi në Instagram duke na na shkaktuar sasi të mëdha FOMO-je.

Fatmirësisht,ne jemi këtu që ju të mos humbisni asnjë moment.

alexa chungAlexa Chung

bella thorne Bella Thorne

beyonce Beyonce

daisy lowe Daisy Lowe

fergie Fergie

julianne hough Julianne Hough

justin bieber Justin Bieber

kate bosworth Kate Bosworth

katy perry Katy Perry

kylie and kendall jenner Kylie dhe Kendall Jenner

Paris and nicki hilton Paris dhe Nicki Hilton

niki reed and ian somerhalder Nicki Reed dhe Ian Somerhalder

 

 

Reklama

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s