Vendosni prekjet e para të pranverës në dekorin e shtëpisë tuaj

Vendosni prekjet e para të pranverës në dekorin e shtëpisë tuaj

springr
Marsi ndoshta akoma nuk ka treguar ditët më të mira dhe më me diell, por kjo nuk do të thotë që ne nuk mund të fillojnë të hyjnë që tani në pranverë dhe në humor më të gëzuar. Një ide e mirë, atëherë, është që të shtoni disa thekse të gëzuara dhe plot ngjyra në dekorimin e shtëpisë, të cilat me siguri do ju mbushin me gëzim.

Nxirrni nga dollapi mbulesat  apo perdet florale me lule të mëdha dhe  zëvendësoni ato të errëta që i kishin kaq kohë në dhomën e gjumit dhe dhomen e ndjenjes. Ju mund të krijoni disa kompozime me dekorata origjinale dhe lule të freskëta, dhe ju mund të rinovoni dhe ambjentin e kuzhinës tuaj me disa vende ngjyrë, apo një sfond të çuditshëm në mure.

Ne kemi gjeturdisa  ide fantastike të ju japin frymëzim!

1.Koha të nxjerrësh nga dollapi mbulesat florale.

spring9

2.Krijo një kompozim me një kovë dhe lule.

spring21-691x1024

3.Ngjyrat dhe printet e forta i japin stil sallonit tënd.

spring4

4.Përdor konservat e vjetra në vend të vazove të zakonshme.

spring3

5.Përpiqu të krijosh një vend të hapur plot ngjyra.

spring6

6.Fantastike për pranverën janë dhe mbulesat e bardha.

spring8-653x1024

7.Një ide e mirë për të rinovuar karriket e kuzhinës. Mund ti lyesh apo të shtosh tapecari ose jastëkë me ngjyra mbi to.

springr

8.Fillo që tani të krijosh ide për ballkonin tënd pranveror.

spring10

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s