Jennifer Lopez: pak si shumë i ngushtë fustani …

Jennifer Lopez: pak si shumë i ngushtë fustani …

???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Bukuria do sakrifica, thonë , dhe Jennifer Lopez e di atë. Fustani i zi i ngushtë  që zgjodhi të veshë në  xhirimet e American Idol shkaktoi disa probleme të  ‘vockla’ …

Paparacët gjetën yllin latin jashtë studios ku bë hen xhirimet e talent show  duke u përpjekur të “lirojë ” zinxhirin e veshjes së saj, pasi dukej se e ngushtonte dhe nuk mund të  ecte mirë. Në fund , atë  që  nuk e bë nte dot vetëm, e bëri me ndihmën e stilistes dhe më në fund “kriza” u shmang para se ylli latin të merrte vendimin për të ndryshuar rroba!

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s