Goodbye këmbë të shëmtuara !!!

Goodbye këmbë të shëmtuara !!!

Mirupafshim këmbë të shëmtuara!!!

qlxT4jpjhV

Cfarë të nevojitet?

-Një legen ose një kovë

-Dy filxhanë ujë të nxehtë

-Një filxhan Listerine

-Një filxhan uthull i bardhë.

Hidhi të tëra tek legeni dhe mbaji këmbët brenda nga 15-30 minuta. Dhe vualaaaaaa. Këmbë të buta!!

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s