Figurë

Këto janë filmat e rinj të javës

Trilogjia e Divergent: INSURGENT 4444 Një nga librat letrarë më të njohur dhe bestseller në vitet e fundit, vazhdon udhëtimin e tij në ekranin e madh. “Insurgent”, bazohet në librin e dytë e trilogjisë së Veronica Roth. Tashmë drejtuesit e revolucionit që kërcënon sistemin shoqëror të strukturuar rreptësisht, Tris dhe Four (Katër) janë në qëndër të synimit të drejtores së etur për pushtet Jeanine. Ndërkohë që ushtria e saj  kërkon rrënojat e qytetit për të gjetur ata, Tris dhe Four enden nëpër qytet duke shpresuar të gjejnë aleatë.

https://www.youtube.com/watch?v=IR-l_TSjlEo Këtu mund të shikoni trailer-in.The Gunman 21111 Gunman është një film thriller- aksion amerikan me regji të Pierre Morel dhe i shkruar nga Don Macpherson, Pete Travis dhe Sean Penn, i bazuar në romanin The Prone Gunman, nga Jean-Patrick Manchette. Ylli i kastit është Sean Penn, një ish-ushtar i cili kreu një vrasje në Republikën Demokratike të Kongos dhe gjen pasojat e kaluarës së tij tetë vjet më vonë.

22221                 https://www.youtube.com/watch?v=Ug9xufczPVE Këtu mund të shikoni trailer-in.

Advertisements

2 mendime mbi “Këto janë filmat e rinj të javës

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s