Figurë

Vish dhe ti fustanin tënd pranveror me vija!

Veshjet me vija ose shirita dhe aksesorët kanë një rol protagonisti në paraqitjet tona pranverore dhe mund të japin stil në cdo look që dëshirojmë.

666666

Gjithashtu, ti mund të provosh dhe nje copë që kombinon vijat vertikale dhe vijat horizontale dhe do të jetë patjetër një statement për veshjen tënde.

Mund të zgjidhësh një mini fustan të bardhë me vija navy vertikale, horizontale apo dhe diagonale.

Kombinimi më i mirë.? Taka apo sandale të ndritshme të kuqe, si më të përshtatshme për stinën.

Ne kemi bërë një listë me zgjedhjet që mund të përbëjnë një veshjë pranverore të përsosur.

 

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s